ÖVRIGT / Speglar / Bordsspegel 6754218
nr 675 4218
Bordsspegel
Nyrokoko, höjd: 79
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 januari 2011
kl 19:29:58
100 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr